Muzyka - Skąd ściągać? Czego ostatnio się słucha?

Witajcie! :)

Dzisiaj coś a propo muzyki :)
W zasadzie muzyka nas otacza - słyszymy ją w radiu, telewizji, filmach, na ulicach..
Każdy z nas czegoś słucha, coś co mu się bardziej lub mniej podoba. Lubimy mieć ulubione pisenki pod ręką, więc najwygodniej kupić płytę danego wykonawcy czy składankę. Jednak gdy swoją playlistę chcemy wrzucić na mp3-kę czy Ipoda mamy problem, gdyż format jest niewłaściwy, lub na naszej płycie nie ma wszystkich naszych ulubionych przebojów. I co wtedy?
Istnieje wiele możliwości: możemy zmieniać format, pożyczyć od znajomego bądź najzwyczajniej w świecie ściągnąć z neta! Teraz tylko pytanie skąd..

Dzisiaj chciałabym polecić Wam 2 strony ku temu przedsięwzięciu :)


Pierwsza z nich, na której trzeba się zarejestrować i płacić za ilość ściąganego transferu (smsem lub kartą), to chomikuj.pl. Oczywiście, skoro ją Wam polecam możecie mnie również tam znaleźć :) Mój i mojego chłopaka wspólny chomik nazywa się lwiczka07 :) Zdarza się, że coś do ściągnięcia udostępniam ;)
Na chomikuj.pl można ściągnąć praktycznie wszystko(co udostępnią użytkownicy)!
Od muzyki, filmów, zdjęć przez audiobooki i e-booki po turtoriale, podręczniki itd.. Aż nie da się wyliczyć, ile różności można tam znaleźć ;)


Druga strona jest całkowicie darmowa; nie ma potrzeby rejestracji, wystarczy wyszukać piosenkę i przepisać kod z obrazka, zaakceptować regulamin i pobierać ;)
Strona ta to http://mp3.teledyski.info/ :)

Przed pobraniem danej piosenki można ją odsłuchać (sprawdzić czy na pewno dźwięk zgadza się z nazwą, czy jakość jest dobra..).
Na tej stronie również można znaleźć teledyski oraz teksty piosenek.

To już wiecie, skąd możecie ściągać piosenki :) Teraz napiszę Wam co ostatnio wpadło mi w ucho - z ostatnich list przebojów (np. z Eski:))

Znane i słuchane w tym sezonie to:

Tyle na dzisiaj Wam chyba starczy :)

2 komentarze:

  1. Pobieram muzykę z http://www.filefox.pl Tam nawet najnowsze piosenki się bez problemu znajdzie. Mają całkiem pokaźną bazę stron. Nie trzeba szukać w innych miejscach. No i maksymalna prędkość pobierania - bardzo szybko się ściąga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pobieram muzykę z http://www.filefox.pl Tam nawet najnowsze piosenki się bez problemu znajdzie. Mają całkiem pokaźną bazę stron. Nie trzeba szukać w innych miejscach. No i maksymalna prędkość pobierania - bardzo szybko się ściąga.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger