Essence - płyn do demakijażu

Był makijaż, to teraz pytanie jak go zmyć...

Mój egzemplarz jest przeznaczony nie tylko do zmywania zwykłych kosmetyków, lecz i też tych wodoodpornych.
Jest to 2-fazowa formuła - jedna warstwa delikatnie zmywa make up, a druga odświeża okolice oczu - przed użyciem należy wstrząsnąć :)
Niestety moje oczy są strasznie wrażliwe na różnego rodzaju kosmetyki - toniki i inne płyny do demakijażu, więc zawsze długo się zastanawiam jaki produkt wybrać i kupić. Na ten pokusiłam się ze względu na niezbyt wysoką cenę oraz to, że ma sobie radzić z kosmetykami wodoodpornymi.
Fakt, egzamin zdał - przy dwukrotnym przetarciu usuwa wodoodporny makijaż.
Jednak nie jestem zadowolona z tego kosmetyku, gdyż podrażnia moje oczy. Po użyciu do zmycia tuszu do rzęs oczy mi łzawią, widzę jak zza mgły.
Poza tym denerwuje mnie troszkę to, że moja skóra jest troszkę tłusta po jego zastosowaniu, ale do tego da się przywyknąć. Przecież to tylko demakijaż, a mimo wszystko twarz i tak trzeba umyć :)
Bardzo fajne opakowanie - zakręcane, a w szyjce butelki jest założona zatyczka z małą dziurką, aby nie leciało za dużo płynu - przemyślane rozwiązanie! :)

Cena: około 8zł/125ml

Podsumowując: Niewysoka cena, a płyn radzi sobie ze zmyciem makijażu. Jednak mimo wszystko poszukam innego rozwiązania, bo ten za bardzo drażni moje oczyska..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger