O mnie

Cześć! Mam na imię Patrycja i miło mi gościć Cię na moim blogu. Oby lepiej się nam razem spędzało czas pozwól, że szybko Ci się przedstawię. Oprócz największego zamiłowania, z którego zrodził się pomysł na blogującą maleńką mam również inne swoje pasje, które czasem wplatam pomiędzy posty o balsamach, woskach czy lakierach. Gorąco liczę, że Cię nimi zaciekawię i porwę do swego świata, a może nawet kiedyś się spotkamy?

Uwielbiam kolorowe eyelinery w makijażu i szybką jazdę samochodem. Nie trzeba mnie długo namawiać na wyjazd nad polskie morze czy wyprawę do wesołego miasteczka. Kolekcjonuję wspomnienia, lakiery do paznokci jak i bransoletki w marynistycznym stylu. Choć jestem osobą towarzyską czasem wolę spędzić wieczór samotnie z czekoladą i dobrym filmem.

Lubię jazdę na rowerze i rolkach, nowości kosmetyczne i gorące lato. Zakupy poprawiają mi humor, choć nie szczególnie lubię wybierać nowe buty - zdecydowanie łatwiej przychodzi mi wydanie pieniążków na nową bieliznę. Moje serducho zajmuje wspaniały facet i cudowni przyjaciele.   Strasznie przywiązuję się do ludzi i rzeczy. Mam naturę chomika - stworzonka, które uwielbiam. Obecnie hoduję w domu świnkę morską i staram się jeść rzadziej niż ona, co nie jest łatwe, gdy uwielbia się włoską kuchnię. Poza tym miłość do jedzenia o każdej porze skutkuje brakiem ciała modelki, ah jo..

Pewnie dalej zastanawiasz się zatem czemu maleńka?
Otóż moja osoba stanowi 161 rozwrzeszczanych centymetrów :)

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger