Jak zawrzeć współpracę i o co chodzi w Google Analytics, czyli szkolenie Performance content

Szkolenia to fajna sprawa - usystematyzowana wiedza, inne spojrzenie na świat oraz nowe znajomości. Nie ważne czy prowadzisz bloga takiego jak ja czy innego - na pewno zawsze chętnie dowiesz się co zrobić, by czytelnik został na nim dłużej, a firma odezwała się do Ciebie w sprawie współpracy. W takiej sytuacji nie powinno Was zdziwić, że gdy dostałam propozycję uczestniczenia w szkoleniu Performance content, bez wahania powiedziałam tak i wybrałam się do Warszawy.

Szkolenie odbyło się w Performics przy ul. Domaniewskiej. Uczestniczyło w nim 10 dziewczyn, które są zwariowane na punkcie swoich pasji - podróże, kosmetyki, diy, a każdą z nas łączyło to, że kochamy o tym pisać i dzielić się swoimi doświadczeniami. Swoją drogą - nigdy nie powiedziałabym, że tak będę lubiła pisać - przez całą szkołę byłam na bakier z polskim (lektury znałam głównie ze streszczeń, a wypracowania były dla mnie katorgą), za to uwielbiałam matematykę i te wszystkie działania typu mnożenie czy pierwiastki.
Skoro już piszemy, to chcemy robić to jak najlepiej - dla Was moi drodzy czytelnicy. Wciąż walczymy o dobrą składnię, interesujący temat czy przykuwające wzrok zdjęcia. Szkolimy się dla Was - abyście łatwiej na nas mogli trafić w wyszukiwarce, zajrzeli na nasze social media, a także ślęczymy nad Google Analitycs, aby zrozumieć co wydaje Wam się ciekawe. Te wszystkie kwestie wraz ze współpracą z marką zostały poruszone na szkoleniu prowadzonym przez Agencję Performics. Całość była podzielona na kilka paneli, a każdy z prelegentów szczegółowo odpowiadał na nasze pytania oraz wdawał się z nami w dyskusje. Nie był to nudny wykład jak w auli na uczelni, jednak zmęczenie robiło swoje. Na szczęście zadbano o nas solidną dawką kawy, kanapkami i wrapami z Canapa catering oraz przepysznymi pizzami na obiad. Nasycone również wiedzą opuściłyśmy budynek z głowami pełnymi pomysłów i chęcią jak najszybszego wdrożenia ich do naszego blogowego świata.

Warszawo, oferuj nam więcej takich wydarzeń, wszak jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą :)

9 komentarzy:

 1. Ah strasznie żałuje, że mnie nie było :( Szkolenie musiało być super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastycznie, na pewno to spotkanie było pouczające, super, że zostałaś na nie zaproszona

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie szkolenia to świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę, też bym chciała *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Również dostałam zaproszenie na to szkolenie, jednak nie mogłam się pojawić. Jestem ciekawa jak to wszystko przebiegało, jakie kwestie były poruszane, żałuję, że nie mogłam w nim uczestniczyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna inicjatywa :) Szkolenie musiało być mega ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger