Tymbark Next - akcja promocyjna

Hej!
Chciałam się z Wami podzielić doświadczeniem związanym z akcją promocyjną Tymbarka Next.
Jak pewnie wiecie Tymbark Next to napój owocowo-herbaciany. Wpadli oni na pomysł przeprowadzenia reklamy dla nowego produktu, a do tego wykorzystali fanpage na Facebooku, który wcześniej zwał się 'Co jest NEXT?'. Akcja trwała około miesiąca - od maja do czerwca. Każdego dnia była do zgarnięcia masa nagród - notesy, koszulki, skarpety, poduszki itd. Jak należało je zdobywać? Bardzo proste! Trzeba było posłużyć się podpowiedziami i zlokalizować je w sieci, na mapie, zaprosić znajomych lub zeskanować kod telefonem z kostki, która pojawiła się w kilku miastach. Po znalezieniu NEXTa zostało już tylko rozwiązać zagadkę i (jeśli się trafiło na wolną skrzynkę!) podać swoje dane do wysyłki.
Cała akcja zakończyła się koło 15 czerwca i wg regulaminu od tego dnia organizatorzy mieli miesiąc czasu na wysłanie nagród. Jak to wyglądało w rzeczywistości? Deczko inaczej. Minął miesiąc i nic. Moją nagrodę - dizajnerską koszulkę - otrzymałam dopiero dzisiaj. Niektórzy dostali nagrody nieco wcześniej niż ja, ciekawe czy ktoś dostanie je później (?). Ktoś na Facebooku pisał, że w związku z długim oczekiwaniem na nagrody dostał firmową koszulkę i brelok reklamowy - jednak nie wszyscy zostali dodatkowo tak obdarowani.
Fakt faktem czasem zawodzi Poczta Polska, lecz gdy organizatorzy piszą na fanpage, że jeszcze nie spakowali wszystkich nagród do wysyłki ciężko za to od razu zwalić winę na pocztę...


Cóż, cieszę się, że przynajmniej koszulka jest całkiem fajna i z dobrego materiału :) 

Co o niej powiecie? :)

Koszulka pochodzi z łódzkiego przemysłu bawełnianego i została wypuszczona na rynek pod marką PAN TU NIE STAŁ. Znacie tą firmę? Jak nie, to zajrzyjcie, może coś Wam się spodoba, podaję link:


Pozdrawiam,
maleńka :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger