Włosy czarownicy - wygraj kosmetyki marki Pharmaceris!

Nastał koniec miesiąca, a wraz z nim Hallowen, czyli święto, które przybyło do nas z Ameryki. Może i nie jesteś jego zwolennikiem, jednak zachęcam Cię do wzięcia udziału w konkursie inspirowanym.. CZAROWNICAMI. Każda kobieta ma swoją magiczną moc - potrafimy być czarujące, owinąć sobie faceta w okół palca, zmienić się nie do poznania dzięki makijażowi. Ale ale! Przecież nawet najlepszym zdarzają się wpadki, prawda?


Dzisiaj zatem chciałabym Was zaprosić na konkurs, w którym do wygrania są 3 kosmetyki do włosów marki Pharmaceris z serii 'H' widoczne na powyższym zdjęciu. Aby dać sobie szansę na wygraną należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej. Koniecznie opowiedz mi swoją włosową historię - kiedy Twoje włosy wyglądały jak u czarownicy - podziel się ze mną swoją włosową wpadką! Może była to nieudana fryzura, szampon, który doszczętnie obciążył Twoje włosy? Nie zapomnij również pozostawić do siebie kontaktu oraz zgodzić się z warunkami konkursu. Będzie mi niesamowicie miło jeśli również polubisz moje profile społecznościowe - Maleńka bloguje na facebooku lub @malenkabloguje na instagramie oraz zaobserwujesz bloga, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś.


Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Maleńka bloguje.
  2. Kosmetyki są nowe, nieużywane.
  3. W konkursie może wziąć udział każdy, kto spełni warunki, czyli prześle odpowiedź na pytanie konkursowe poprzez formularz załączony w poście.
  4. Konkurs trwa do 19.11, wyniki planuję ogłosić w ciągu tygodnia.
  5. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie odpowiedzi na pytanie konkursowe.
  6. Nagrodę wysyłam na własny koszt po udostępnieniu danych do wysyłki.
  7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
  8. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.

 Powodzenia!

8 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger