Kringle Candle Set sail

W social mediach na pewno zauważyliście, że miniony weekend spędziłam nad morzem. Cóż mogę poradzić, że takie klimaty mnie przyciągają? Relaks nad wodą najbardziej mnie odpręża, styl marynistyczny pociąga, więc nic dziwnego, że oprócz biżuterii wybieram również i zapachy wosków sugerując się morzami i jeziorami. Dzisiaj na tapetę bierzemy daylight Kringle Candle Set sail - kto chce ze mną odpłynąć?

Jest to mój pierwszy daylight w woskowo-świecowej kolekcji. Mała świeczuszka ma nieco większą gramaturę niż wosk (52 g > 40 g), jednak opakowana jest w podobny plastikowy pojemniczek z przykrywką co wosk. Ładnie się pali, bez problemu rozpala się jak świece, czyli do ścianki. Kosztuje 12 zł i jest dostępna między innymi na Goodies.pl. Dzięki cenie jest świetnym patentem na sprawdzenie zapachu w formie świecowej bez zakupu dużego egzemplarza. Zdaję sobie jednak sprawę, że najbardziej ciekawi Was moja opinia o zapachu.

Świeczka pachnie świeżo, nieco morsko, ale zarazem otulająco. Pewnie mało Wam to mówi, więc pobazujmy na wyobrażeniach. Wyobraźcie sobie, że wstajecie wcześnie rano i ruszacie na żagle lub w rejs i spędzacie cały dzień na świeżym powietrzu, by wieczorem wrócić na plażę i cieplej odziani obserwować jak woda porusza się na brzegu. Piękna wizja, uwielbiam takie aktywne dni, zwłaszcza nad morzem, które kończą się przyglądaniem jak słońce chyli się ku zachodowi tonąc w otchłani wody. 

Znajdzie się wśród Was wielbiciel morza?
Czy czytają mnie raczej kwiatowo-owocowi fanatycy? :)

8 komentarzy:

 1. Idealna dla osoby, która kocha morze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam jeszcze nic z tej firmy:) Mam jedynie woski YC i uważam, że mi to wystarczy w zupełności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. mmmm, aż odpłynęłam, próbując sobie wyobrazić ten zapach :)
  zwłaszcza, że strasznie chciałabym się pobyczyć na plaży, a to już trzeci rok z rzędu, kiedy nigdzie nie pojechałam na wakacje, a od przyszłego miesiąca zaczynam pracę, więc na pewno w tym roku się już nie uda :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Opis zapachu brzmi bardzo zachęcająco! Muszę uzupełnić moje jesienne zapasy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam trzy woski KC o których pisałam dzisiaj na swoim blogu. Moje zapachy są iście jesienne, ale bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tych wosków jeszcze nie miałam używać, ale sezon się zaczyna, więc muszę o nich pomyśleć :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger