• Kringle Candle • Frosted cranberry + życzenia świąteczne

I nastał ten magiczny czas, czyli święta. Z tej okazji chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, kolacji w pełnym, rodzinnym gronie, spełnienia marzeń, wymarzonych prezentów pod choinką oraz szczęśliwego nowego roku - niech przyniesie wiele pozytywnych zmian w Waszym życiu! ❤
Dzisiaj jeszcze na szybko przychodzę do Was z opinią na temat daylighta Kringle Candle Frosted cranberry. Ta mini świeczka sprawdzi się świetnie zimą, nawet w tym okresie świątecznym, na przykład podczas bożonarodzeniowego obiadu pośród rodziny.


Frosted Cranberry zakupiłam z ciekawości w cenie zapachu miesiąca czyli 9,60 zł na Goodies. Niższa cena to z pewnością nie mała zachęta - widać jestem tego najlepszym przykładem. Ryzyko się opłaciło - zapach, który otrzymujemy pod tą nazwą jest piękny! Choć spodziewałam się bardziej zmrożonej żurawiny, to ta również jest mega apetyczna! Chłodny powiew mrozu daje uczucie świeżości, które niezwykle się przydaje przy słodkim aromacie kwaskowej żurawiny zatopionej w sosie waniliowym. Słodycz w połączeniu ze świeżością i kwaskiem - oryginalne połączenie! Jeśli Was również zaciekawił ten zapach to do końca miesiąca także możecie skorzystać z ceny promocyjnej.

8 komentarzy:

 1. JA myslałem, że to coś do jedzenia po miniaturze :P Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ten zapach :) wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapach idealny dla mnie. :) Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham świeczki zapachowe <3 Może wzajemna obserwacja >?
  Zapraszam na nowy post<3

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że zapach mógłby mi się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych pogodnych chwil. A zapach myślę, że by mi się spodobał, chociaż aktualnie mam tyle rozpoczętych wosków, że muszę je koniecznie wypalić przed zakupem nowych zapachów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym poznać ten zapach :) etykieta jak do zjedzenia :D
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz ♥

Copyright © 2014 Maleńka bloguje , Blogger